Fiatalok találkoztak szerzetesekkel Nyíregyházán
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye idén is megrendezte a szerzetesek és fiatalok találkozóját február 10-én, a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-plébánián. Ezúttal a szalézi rend mutatkozott be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye idén is megrendezte a szerzetesek és fiatalok találkozóját február 10-én, a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-plébánián. Ezúttal a szalézi rend mutatkozott be.