Március közepén tartanak nagyböjti lelkigyakorlatot Máriagyűdön
Idén március 16. és 18. között tartják a nagyböjti lelkigyakorlatot a máriagyűdi kegyhelyen. A háromnapos imádságos elmélyülésre még várják a jelentkezéseket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Idén március 16. és 18. között tartják a nagyböjti lelkigyakorlatot a máriagyűdi kegyhelyen. A háromnapos imádságos elmélyülésre még várják a jelentkezéseket.