Jubiláns papokat köszöntöttek Gyulafehérváron
Június 22-én, a Gyulafehérvári Főegyházmegye hagyományához híven, Jakubinyi György érsek meghívására Gyulafehérváron találkoztak és adtak hálát Istennek az egyházmegye ezüst- és aranymisés papjai.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 22-én, a Gyulafehérvári Főegyházmegye hagyományához híven, Jakubinyi György érsek meghívására Gyulafehérváron találkoztak és adtak hálát Istennek az egyházmegye ezüst- és aranymisés papjai.