Lelkigyakorlatot tartottak a Veszprémi Főegyházmegye hitoktatóinak
A Veszprémi Főegyházmegyében évről-évre megrendezik a hitoktatók lelkigyakorlatát, amelyet idén június 2. és 4. között tartottak a Boldog Gizella Szemináriumban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Veszprémi Főegyházmegyében évről-évre megrendezik a hitoktatók lelkigyakorlatát, amelyet idén június 2. és 4. között tartottak a Boldog Gizella Szemináriumban.