„Jó dolog nekünk Krisztushoz tartozni” – Megáldották a felújított tarcali templomot és plébániát
Július 15-én, vasárnap Ternyák Csaba egri érsek megáldotta a felújított háromszáz éves tarcali templomot és a plébániaépületet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 15-én, vasárnap Ternyák Csaba egri érsek megáldotta a felújított háromszáz éves tarcali templomot és a plébániaépületet.