A győr-bácsai templom búcsúját és jubileumát ünnepelték
Augusztus 20-án, Szent István király ünnepén szentmisét mutatott be Veres András megyéspüspök az államalapító tiszteletére nyolcvan évvel ezelőtt felszentelt győr-bácsai plébániatemplomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Augusztus 20-án, Szent István király ünnepén szentmisét mutatott be Veres András megyéspüspök az államalapító tiszteletére nyolcvan évvel ezelőtt felszentelt győr-bácsai plébániatemplomban.