Megkezdték az új tanévet a Veszprémi Főegyházmegye hitoktatói
Veni Sancte szentmisével és továbbképzéssel kezdték meg a 2018/2019-es tanévet a Veszprémi Főegyházmegye hitoktatói augusztus 25-én Balatonalmádiban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veni Sancte szentmisével és továbbképzéssel kezdték meg a 2018/2019-es tanévet a Veszprémi Főegyházmegye hitoktatói augusztus 25-én Balatonalmádiban.