Egyházmegyés papi zarándoklat Bodajkra
Idén is, ezúttal augusztus 30-án a bodajki búcsújáróhelyre tettek zarándoklatot a Székesfehérvári Egyházmegye papjai, ahová a hagyomány szerint Szent István király és Imre herceg együtt jártak imádkozni.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Idén is, ezúttal augusztus 30-án a bodajki búcsújáróhelyre tettek zarándoklatot a Székesfehérvári Egyházmegye papjai, ahová a hagyomány szerint Szent István király és Imre herceg együtt jártak imádkozni.