Szent László-szobrot állítottak a partiumi Szentjobbon
Szeptember 16-án délben a Nagyváradi Római Katolikus Egyházmegyéhez tartozó Szentjobbon a község központi parkjában leplezték le és áldották meg Szent László fából faragott szobrát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 16-án délben a Nagyváradi Római Katolikus Egyházmegyéhez tartozó Szentjobbon a község központi parkjában leplezték le és áldották meg Szent László fából faragott szobrát.