Veni Sanctét ünnepeltek a Szombathelyi Egyházmegye hitoktatói
Szeptember 14-én Veni Sanctét tartottak a Szombathelyi Egyházmegye hitoktatóinak a Sarlós Boldogasszony-székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 14-én Veni Sanctét tartottak a Szombathelyi Egyházmegye hitoktatóinak a Sarlós Boldogasszony-székesegyházban.