Mária neve napi búcsút ünnepeltek a jásdi Szentkútnál
Márfi Gyula veszprémi érsek mutatta be a Mária neve napi búcsúi szentmisét szeptember 16-án, vasárnap délelőtt a Veszprém megyei Jásdon, a Szentkútnál.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Márfi Gyula veszprémi érsek mutatta be a Mária neve napi búcsúi szentmisét szeptember 16-án, vasárnap délelőtt a Veszprém megyei Jásdon, a Szentkútnál.