Szüreti bált rendeztek a szatmárnémeti Reménység központban
Kulturális műsorral ünnepelték a szüret beköszöntét szeptember 20-án a Szatmári Egyházmegyei Karitász Reménység Nappali Idősközpontját látogató nyugdíjasok.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kulturális műsorral ünnepelték a szüret beköszöntét szeptember 20-án a Szatmári Egyházmegyei Karitász Reménység Nappali Idősközpontját látogató nyugdíjasok.