Margittán találkoztak a Nagyváradi Egyházmegye ministránsai
Kilencedik alkalommal rendezték meg a Nagyváradi Egyházmegye ministránstalálkozóját szeptember 29-én a partiumi Margittán, „Aki első akar lenni, legyen mindenkinek a szolgája” mottóval.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kilencedik alkalommal rendezték meg a Nagyváradi Egyházmegye ministránstalálkozóját szeptember 29-én a partiumi Margittán, „Aki első akar lenni, legyen mindenkinek a szolgája” mottóval.