Megáldották a megújult aszófői templomot
Mihályi Jeromos perjel, a Tihanyi Bencés Apátság elöljárója áldotta meg október 18-án, Szent Lukács evangélista ünnepén a Veszprém megyei Aszófő kívül teljesen megújult templomát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Mihályi Jeromos perjel, a Tihanyi Bencés Apátság elöljárója áldotta meg október 18-án, Szent Lukács evangélista ünnepén a Veszprém megyei Aszófő kívül teljesen megújult templomát.