Felszentelték a hajdúböszörményi parókiát
Felépült a hajdúböszörményi parókia, melyre közel egy évszázada várt a helyi görögkatolikus egyházközség. Az új épületet december 9-én szentelte fel Kocsis Fülöp hajdúdorogi érsek-metropolita.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Felépült a hajdúböszörményi parókia, melyre közel egy évszázada várt a helyi görögkatolikus egyházközség. Az új épületet december 9-én szentelte fel Kocsis Fülöp hajdúdorogi érsek-metropolita.