Te Deum a pécsi székesegyházban
Az év utolsó napján, december 31-én Udvardy György megyéspüspök hálaadó szentmisét mutatott be a pécsi székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az év utolsó napján, december 31-én Udvardy György megyéspüspök hálaadó szentmisét mutatott be a pécsi székesegyházban.