Taizéi imaórát tartottak Nagyvárad-Olasziban
„Nyugalmat talál lelketek” (Mt 11,30) mottóval január 31-én este ismét taizéi imaórát tartottak a nagyvárad-olaszi Szent László-plébániatemplomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Nyugalmat talál lelketek” (Mt 11,30) mottóval január 31-én este ismét taizéi imaórát tartottak a nagyvárad-olaszi Szent László-plébániatemplomban.