Készülj, hogy Isten lakása lehess! – Papszentelés a máriapócsi kegytemplomban
A máriapócsi kegytemplomban Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök pappá szentelte Bak Ádám diakónust március 25-én, Örömhírvétel ünnepén.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A máriapócsi kegytemplomban Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök pappá szentelte Bak Ádám diakónust március 25-én, Örömhírvétel ünnepén.