Hálaadó szentmisén vettek részt a nagybecskereki végzős középiskolások
Március 27-én hálaadó szentmisén vettek részt a nagybecskereki középiskolák magyar ajkú végzős diákjai a nagybecskereki Nepomuki Szent János-székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 27-én hálaadó szentmisén vettek részt a nagybecskereki középiskolák magyar ajkú végzős diákjai a nagybecskereki Nepomuki Szent János-székesegyházban.