Évadnyitóját ünnepelte a váci egyházmegyei múzeum
A hagyományokhoz híven a hónap első vasárnapján, május 5-én rendezték meg a Váci Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény évadnyitóját a váci nagypréposti palotában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A hagyományokhoz híven a hónap első vasárnapján, május 5-én rendezték meg a Váci Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény évadnyitóját a váci nagypréposti palotában.