Egyházmegyei ministránstalálkozót tartottak Baján
A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye tavaszi ministránstalálkozójára Baján került sor május 11-én, szombaton.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye tavaszi ministránstalálkozójára Baján került sor május 11-én, szombaton.