Felismerni az Úr jelenlétét a szenvedésben – Önkéntes beteglátogatók találkozója Szatmárnémetiben
Május 18-án a szatmárnémeti Szent István teremben találkoztak a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye önkéntes beteglátogatói.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Május 18-án a szatmárnémeti Szent István teremben találkoztak a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye önkéntes beteglátogatói.