Bosák Nándor püspök mutatott be ünnepi szentmisét Geszteréden
Bosák Nándor nyugalmazott püspök mutatott be ünnepi szentmisét augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Geszteréden, a település szabadidőparkjában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Bosák Nándor nyugalmazott püspök mutatott be ünnepi szentmisét augusztus 20-án, Szent István király ünnepén a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Geszteréden, a település szabadidőparkjában.