Felújították az olaszfai Szent Miklós-templom 137 éves orgonáját
Augusztus 20-án, a már hagyományos magyar–olasz baráti napon Székely János szombathelyi megyéspüspök kért áldást Olaszfán a Szent Miklós-templom felújított orgonájára.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Augusztus 20-án, a már hagyományos magyar–olasz baráti napon Székely János szombathelyi megyéspüspök kért áldást Olaszfán a Szent Miklós-templom felújított orgonájára.