Tanévnyitót tartottak a Miskolci Egyházmegye pedagógusainak
A hagyományoknak megfelelően a miskolci székesegyházban tartották meg a Miskolci Egyházmegye köznevelési intézményeiben dolgozó oktatók, nevelők tanévnyitóját augusztus 27-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A hagyományoknak megfelelően a miskolci székesegyházban tartották meg a Miskolci Egyházmegye köznevelési intézményeiben dolgozó oktatók, nevelők tanévnyitóját augusztus 27-én.