Elkezdődött a tanév a győri szemináriumban
Veni Sancte szentmisét mutatott be Veres András megyéspüspök a győri Brenner János Hittudományi Főiskola és Papnevelő Intézet papnövendékeinek az intézmény kápolnájában szeptember 9-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veni Sancte szentmisét mutatott be Veres András megyéspüspök a győri Brenner János Hittudományi Főiskola és Papnevelő Intézet papnövendékeinek az intézmény kápolnájában szeptember 9-én.