Megáldották a felújított fülöpi templomot
Szeptember 1-jén Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg a belső festéssel felújított Szent István-templomot a Hajdú-Bihar megyei Fülöp községben.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 1-jén Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg a belső festéssel felújított Szent István-templomot a Hajdú-Bihar megyei Fülöp községben.