Búcsúját ünnepelte Kárpátalja legősibb temploma
Október 14-én, Istenszülő oltalmának ünnepén tartották Kárpátalja legősibb templomának búcsúját az Ungvárhoz tartozó Gerényben. Az ünnepen jelen volt Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök is.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 14-én, Istenszülő oltalmának ünnepén tartották Kárpátalja legősibb templomának búcsúját az Ungvárhoz tartozó Gerényben. Az ünnepen jelen volt Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök is.