Új orgonával gazdagodott az attalai templom
Búcsúi szentmise keretében áldotta meg Varga László kaposvári megyéspüspök az újonnan elkészült orgonát a Tolna megyei Attala község plébániatemplomában október 20-án, Szent Vendel napján.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Búcsúi szentmise keretében áldotta meg Varga László kaposvári megyéspüspök az újonnan elkészült orgonát a Tolna megyei Attala község plébániatemplomában október 20-án, Szent Vendel napján.