Pastyik Róbert lett a Nagybecskereki Egyházmegye új általános helynöke
Német László SVD nagybecskereki megyéspüspök október 28-án kinevezte az egyházmegye általános helynökévé Pastyik Róbert székesegyházi plébánost.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Német László SVD nagybecskereki megyéspüspök október 28-án kinevezte az egyházmegye általános helynökévé Pastyik Róbert székesegyházi plébánost.