Embernek lenni isteni dolog – Templomot szenteltek Nyíregyházán
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök szentelte újra a Nyíregyháza-Borbányán található Szent László-templomot december 1-jén, advent első vasárnapján.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök szentelte újra a Nyíregyháza-Borbányán található Szent László-templomot december 1-jén, advent első vasárnapján.