Pozsonyba érkezett a missziós kereszt
December 9. és 15. között a pozsonyi Szent László-templomban látható a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus missziós keresztje.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 9. és 15. között a pozsonyi Szent László-templomban látható a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus missziós keresztje.