A Székesfehérvári Karitász munkatársainak évzáró-évnyitó értekezlete – beszámoló
2020. január 21. – Kedden a Szent Kristóf Házban került megrendezésére a Székesfehérvári Karitász munkatársainak évértékelő és egyben évnyitó értekezlete.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2020. január 21. – Kedden a Szent Kristóf Házban került megrendezésére a Székesfehérvári Karitász munkatársainak évértékelő és egyben évnyitó értekezlete.