Megáldották a kívül megújult érmihályfalvi templomot
Ünnepélyes szentmise keretében áldotta meg Böcskei László nagyváradi megyéspüspök a külsőleg felújított templomot Érmihályfalván február 16-án, vasárnap.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ünnepélyes szentmise keretében áldotta meg Böcskei László nagyváradi megyéspüspök a külsőleg felújított templomot Érmihályfalván február 16-án, vasárnap.