Rekollekciót tartottak görögkatolikus papok és feleségeik számára Máriapócson
A Nyíregyházi Egyházmegye idei első rekollekciója vecsernyével kezdődött február 13-án a máriapócsi kegytemplomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Nyíregyházi Egyházmegye idei első rekollekciója vecsernyével kezdődött február 13-án a máriapócsi kegytemplomban.