Vasárnaptól szabadtéren tartják a szentmiséket a mátraverebély-szentkúti nemzeti kegyhelyen
A mátraverebély-szentkúti nemzeti kegyhelyen a vasárnapi szentmiséket a koronavírus-járvány miatt már március 15-től szabadtéren tartják.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A mátraverebély-szentkúti nemzeti kegyhelyen a vasárnapi szentmiséket a koronavírus-járvány miatt már március 15-től szabadtéren tartják.