Nemzeti emlékhellyé nyilvánították a győri Káptalandombot
Az Országgyűlés március 24-i ülésén nemzeti emlékhellyé nyilvánította a Győri Egyházmegye központját, a Káptalandombot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az Országgyűlés március 24-i ülésén nemzeti emlékhellyé nyilvánította a Győri Egyházmegye központját, a Káptalandombot.