A mexikói egyház országos bűnbánati napot hirdetett fájdalmas péntekre
Április 3-ra, feketehét péntekjére a mexikói püspökök bűnbánatot hirdettek a koronavírus-járvány idején.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április 3-ra, feketehét péntekjére a mexikói püspökök bűnbánatot hirdettek a koronavírus-járvány idején.