A pandémiáról erkölcsi szempontból – Beszélgetés Veres András püspökkel
Veres András győri megyéspüspökkel, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnökével, morálteológussal beszélgetett Rochlitz Bernadett, a Jel újság főszerkesztője.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veres András győri megyéspüspökkel, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnökével, morálteológussal beszélgetett Rochlitz Bernadett, a Jel újság főszerkesztője.