Elindult a tanév az egri szemináriumokban is
Az Egri Hittudományi Főiskola, az Egri Érseki Papnevelő Intézet, valamint a Redemptoris Mater Missziós Szeminárium közös tanévnyitó ünnepségét szeptember 12-én tartották.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az Egri Hittudományi Főiskola, az Egri Érseki Papnevelő Intézet, valamint a Redemptoris Mater Missziós Szeminárium közös tanévnyitó ünnepségét szeptember 12-én tartották.