Megáldották a felújított kegyhelyet a bodajki búcsú második napján
A kegytemplom búcsújának második napján, szeptember 13-án Spányi Antal megyéspüspök szentmisével adott hálát a megújult kegyhelyért.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A kegytemplom búcsújának második napján, szeptember 13-án Spányi Antal megyéspüspök szentmisével adott hálát a megújult kegyhelyért.