Szentmisével ünnepelték a máriagyűdi bazilika felszentelésének évfordulóját
Advent első vasárnapján a máriagyűdi bazilika felszentelésének 73. évfordulója alkalmából ünnepi szentmisét mutatott be a Mária-kegyhelynél Keresztes Andor plébános.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Advent első vasárnapján a máriagyűdi bazilika felszentelésének 73. évfordulója alkalmából ünnepi szentmisét mutatott be a Mária-kegyhelynél Keresztes Andor plébános.