Roráte Udvardy György érsekkel a pécsi székesegyházban
Advent első hetének szerdáján, december 2-án Udvardy György veszprémi érsek, pécsi apostoli kormányzó mutatott be hajnali szentmisét a pécsi székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Advent első hetének szerdáján, december 2-án Udvardy György veszprémi érsek, pécsi apostoli kormányzó mutatott be hajnali szentmisét a pécsi székesegyházban.