Udvardy György érsek karácsonyi videóüzenete: Megajándékoz bennünket az Isten
Udvardy György veszprémi érsek, pécsi apostoli kormányzó karácsony alkalmával videóüzenetben köszöntötte a két egyházmegye híveit.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György veszprémi érsek, pécsi apostoli kormányzó karácsony alkalmával videóüzenetben köszöntötte a két egyházmegye híveit.