Új ebédlőt és konyhát adtak át a nyergesújfalui szalézi középiskolában
A nyergesújfalui Zafféry Károly Szalézi Középiskolában február 19-én felavatták és megáldották a felújított ebédlőt, konyhát, valamint az új tantermeket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A nyergesújfalui Zafféry Károly Szalézi Középiskolában február 19-én felavatták és megáldották a felújított ebédlőt, konyhát, valamint az új tantermeket.