Kezdődik a nagyböjt – Beszélgetés Veres András püspökkel
Az EWTN Bonum Televízió csatornáján február 21-én került adásba a stúdióbeszélgetés Veres András győri megyéspüspökkel, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnökével.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az EWTN Bonum Televízió csatornáján február 21-én került adásba a stúdióbeszélgetés Veres András győri megyéspüspökkel, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnökével.