Megszentelték az ozmánbüki templomot
A Zala megyei Ozmánbükön május 16-án szentmise keretében szentelte meg a felújított templomot Székely János szombathelyi megyéspüspök.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Zala megyei Ozmánbükön május 16-án szentmise keretében szentelte meg a felújított templomot Székely János szombathelyi megyéspüspök.