Felszentelték Pusztaszer új templomát
Kiss-Rigó László szeged-csanádi megyéspüspök ünnepi szentmisén szentelte fel az új pusztaszeri templomot június 13-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kiss-Rigó László szeged-csanádi megyéspüspök ünnepi szentmisén szentelte fel az új pusztaszeri templomot június 13-án.