Nagyszülők és idősek világnapja Veszprémben
Július 24-én ünnepelték Veszprémben a nagyszülők és idősek első világnapját a Veszprémi Főegyházmegye Családpasztorációs Irodája és a Szent László-plébánia szervezésében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 24-én ünnepelték Veszprémben a nagyszülők és idősek első világnapját a Veszprémi Főegyházmegye Családpasztorációs Irodája és a Szent László-plébánia szervezésében.