Udvardy György érsekkel ünnepelték az ácsteszéri templom búcsúját
Udvardy György veszprémi érsek mutatta be a búcsúi szentmisét Komárom-Esztergom megyei Ácsteszéren, a Szent Márton-templomban a szegények világnapján, november 13-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György veszprémi érsek mutatta be a búcsúi szentmisét Komárom-Esztergom megyei Ácsteszéren, a Szent Márton-templomban a szegények világnapján, november 13-án.